Women's only s Pavlínou

Co je to women's only?

Workout, který originálně kombinuje procvičení celého těla s aerobní aktivitou zastoupenou tancem. Choreografie v dance fitness jsou jednoduché a intuitivní, doslova pro každou ženu, i pro ty z nás, které si myslí, že se pohybovat neumí. Nejde o dokonalou taneční sekvenci, ale o uvolnění těla i mysli, a nalezení sama sebe.

Jsme ženy a to je dobře, nebojme se tedy ukázat svou dravost, ladnost i smyslnost.  A jako bonus nastartujeme náš metabolismus a spalování.

Jak to funguje?

Spojení silového tréninku a cardia pomůže zpevnit a vytvarovat tvé tělo v šedesáti minutách. Je tedy vhodné i pro ženy, které v posilovně nemohou, nebo nechtějí, trávit více času.

Posilovací část hodiny je zaměřena zejména na tzv. problémové partie;  tedy bříško, boky, stehna a zadeček. Důraz je kladen na procvičení „spodního“ břicha a celkové zpevnění core. Trénujeme s vlastní vahou i za pomocí vychytaných funkčních pomůcek.

Druhá polovina lekce je koncipována jako cardio workout. Zvýšení tepové frekvence po určité době zrychluje metabolismus a podporuje odbourávání tuků.

Nedílnou součástí každé hodiny je závěrečný strečink a relaxace.

Proč právě women's only s Pavlínou?

Hodinka pro ty z nás, které se potřebují hýbat, ale klasické fitko je nebaví.

Tento koncept tréninku vytvořili naši trenéři přesně na míru pro všechny naše klientky, které hledají nový a osobitý přístup ke cvičení. Pokud tedy hledáš cvičení, při kterém si dáš do těla, uvolníš mysl a při odchodu ti bude znít v hlavě příjemná melodie, přijď k nám vyzkoušet trénink, který nikde jinde nenajdeš. 

 

Trenérka lekce - Pavlína Kocourková

Více informací

Pavlína Kocourková