Pohyb Z

Co je to Pohyb Z?

Moderní pohybová filozofie, která se staví k pohybu netradičním způsobem (netradiční vzhledem k současným trendům) a otevírá pohybu naprosto novou dimenzi. Uvažovali jste někdy o pohybu, jako o finálním výsledku svého snažení? Kdyby pohyb nebyl jen prostředek, jak něco přestěhovat, hýbat se po prostoru, získat svaly, sílu, rychlost apod. Kdyby pohyb nebyl jen nástroj a prostředek, ale finální záměr. Kdyby schopnost hýbat se byla vnímána jako zdroj radosti a nekončících možností sama o sobě? A přesně tohle všechno lekce Pohyb Z nabízí. Na těchto lekcích se hýbeme pro radost a nic si od toho neslibujeme. Chceme získat maximální prožitek z pohybu a pouze z něj načerpat energii a radost. Chceme zjistit, co všechno naše tělo dokáže a posouvat jeho hranice pohybové kreativity.

Velkou inspirací pro tyto lekce je pohybový guru Ido Portal a pokud Vás zajímá, co Vás může na těchto lekcích potkat, podívejte se na pár jeho videí. Jen to vše začneme hezky od základů, takže se nemusíte bát toho, že na to nemáte ;)

Jak to funguje?

Na lekcích se zaměřujeme na nejrůznější pohybové dovednosti. Mezi klasické prvky patří nejrůznější plazení, přesouvání po prostoru, převalování, ale také skákání, uhybání či stojky. Trénuje se také tanec a reakční schopnosti. Konceptem lekcí je přemýšlet o pohybu tzv "Out of the box" mimo rámec klasického uvažování. Jde zrkátka o to hýbat se čistě proto, že můžeme. Protože jsme dostali tuto schopnost pohybu a měli bychom se občas věnovat i tomu, že si budeme s pohybem jen tak hrát. Bez vyššího záměru. 

Proč právě Pohyb Z s Jakubem?

Výsledkem tohoto cvičení, kromě zcela nového pocitu z pohybu, pro Vás bude i všesranný pohybový rozvoj. Tento pohybový rozvoj je jednou z efektivních cest, jak udržet své tělo v harmonii ve všech jeho pohybových apsketech. Vaše tělo si takovýmto pohyem udrží svoji sílu stejně jako pružnost. To vše zajistí zdravé a funkční tělo, které se bude umět hýbat a nebude trpět ze sedavého způsobu života.

Přijďte si vyzkoušet něco nového, něco, co jste zatím nevyzkoušeli. Přijďte vyzkoušet, že pohyb může poskytnout i mnohem více, než byste od něj čekali. Přijďte si s námi hrát a uvolnit svoji mysl. Zažijte sami sebe jinak.

Trenér lekce - Jakub Zvelebil

Více informací

Jakub Zvelebil