Co je to kruhový trénink?

Jedná se o intervalové cvičení různého typu. V našem případě 30 sekund cvičíte a následuje 15 sekund pauza. Pro každé stanoviště určí trenér daný cvik a tvým úkolem je v daných intervalech odcvičit postupně všechny stanoviště. Po každé sekvenci se posuneš na další stanoviště, dokud neobejdeš celé kolo. Trénink je tvořen 3-4 koly.

Jak to funguje?

Tím, že střídáš během tréninku intervaly cvičení a pauz, udržuješ své tělo ve vysokém tréninkovém napětí. Střídání silových, kondičních, statických a dynamických cviků stimuluje tělo k periodickému zvyšování a snižování tepové frekvence. To vše dohromady působí jako efektivní stimulant pro aktivní pálení tvých tukových zásob.

Proč právě kruhový trénink s Jakubem?

Kruhový trénink je sestavený speciálně pro formování tvého těla a zaměřený na obnovení tvé fyzické zdatnosti.
Získáš zpět svoji sílu, dynamiku i vytrvalost. Cvičení je koncipováno tak, aby co nejkomplexnějším záběrem posilovalo veškeré aspekty a části Vašeho těla.

Zaměřuje se na zpevnění, nárůst svalové hmoty, snížení procenta tuku v těle, ale také na napřímení tvého těla/páteře a funkčnost tvých kloubů. Cvičení na těchto lekcích ti pomůže získat lepší kondičku, zdraví i energii, ale také vysportovanou postavu, tvarovanou přesně podle tvých požadavků.

Získej zpět zdravé tělo, na které máš právo.

Trenér lekce - Jakub Zvelebil

Více informací

Jakub Zvelebil

#fitness #praha #posilovna #kruhovytrenink