Fitness rehabilitace s Jakubem

Co je to fitness rehabilitace?

Netradiční koncept funkčního cvičení, který ti pomůže obnovit správné držení tvého těla.

Tyto lekce se zaměřují na problémové partie tvého těla z hlediska držení těla - postury. Mezi hlavní problémy patří zatuhlá a špatně postavená pánev, tuhý a neflexibilní hrudní koš, chybné postavení lopatek, zborcené klenby na chodidlech či dlaních, oslabená spodní část břišních svalů, oslabený hluboký stabilizační systém a mnoho dalšího. 

Jak to funguje?

Začneme rozhýbávat zatuhlé části tvého těla, centrovat klouby a pomalu tě tak napřímíme do fyziologicky nejvýhodnějšího držení těla. Jako vedlejším produktem tohoto cvičení dojde k postupnému uvolňování všech tvých zkrácených svalů.  Na těchto lekcích začneš pracovat se svým tělem úplně novým způsobem. Naučíš se chápat mechanismy fungování svého těla a naučíš se principy, jak obnovit a udržet správné držení své postury. Zjistíš, jak si pomoci od nejrůznějších bolestí, např. v zádech či kolenech.

Proč právě rehabilitační cvičení s Jakubem?

Po cvičení na těchto lekcích se budeš cítit lehčí, uvolněnější a odpočatější. Přijď si vyzkoušet nové způsoby, jak pracovat se svým tělem, a přesvědč se sám, zda jsou tyto lekce to pravé zrovna pro tebe. Jsme si jisti, že v nich každý najde své zalíbení.

Získej zpět své zdraví, které ti patří.

 

Trenér lekce - Jakub Zvelebil

Více informací

Jakub Zvelebil